Witamy na stronie SCC Chińskiego Centrum Handlu Hurtowego w Jaworznie. Nasze Centrum jest największym tego typu obiektem na południu Polski, dodatkowo może pochwalić się doskonałą lokalizacją bezpośrednio przy autostradzie A4.

Na powierzchni 50 tyś. m2 mieszczą się dwie hale z 464 boksami handlowymi oraz 750 miejsc parkingowych. U nas znajdziesz szeroki wybór obuwia i odzieży zarówno męskiej, damskiej jak i dziecięcej. Dodatkowo w ofercie naszych najemców znajduje się bielizna i piżamy, galanteria, bielizna pościelowa oraz stołowa, firanki, zabawki, upominki, akcesoria sklepowe, elektronarzędzia, sprzęt rtv i agd itp. Nasi klienci sprowadzają swój towar m.in. z Chin, Turcji, Francji oraz Włoch. Swoje punkty handlowe mają u nas również producenci. Dzięki temu mają Państwo możliwość zaopatrzenia się
w ciekawy asortyment dla swojej firmy.

Jeśli natomiast interesuje Państwo dołączenie się do grona naszych partnerów i otworzyć swoją hurtownię w naszym Centrum zapraszamy do zakładki WSPÓŁPRACA.

Istnieje możliwość wynajmu boksów handlowych na terenie naszego Centrum dlatego też zainteresowanych zapraszamy do zakładki WSPÓŁPRACA gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące wielkości boksów oraz opłat związanych z ich najmem.

Na naszej stronie w zakładce OFERTA znajdą Państwo numery telefonu do wszystkich hurtowni dzięki czemu już teraz mogą Państwo dowiedzieć się czy posiadają interesujący Państwa towar.

Centrum jest czynne 7 dni w tygodniu, a godziny otwarcia zarówno rano jak i popołudniu umożliwiają zrobienie zakupów w najbardziej dogodnym dla Państwa czasie. Wychodząc naprzeciw naszym klientom od 1 lutego Centrum otwarte jest w godzinach wieczornych, teraz już dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki mogą Państwo robić zakupy w naszym Centrum po godzinie 16.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich hurtowni w Centrum SCC.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i zaplanuj zakupy w największym na południu Polski Chińskim Centrum Handlu Hurtowego, na pewno się nie rozczarujesz.

Przyjedz i przekonaj się, że było warto!

hala23.jpg

"SCC" Sp. z o.o. ul. Wygoda 111, 43-608 Jaworzno NIP: 6452447837 Regon:240759354
Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS: 0000303742
Kapitał zakładowy 4.400.000,00 PLN w pełni opłacony
E-mail: biuro@sccpoland.pl Tel.: 32 745-15-15 Fax: 32 754-15-16

chińskie centrum, SCC, chiński hurt, handel hurtowy, chińskie centrum handlowe Jaworzno, chińskie centrum Jaworzno